O mě

Rád poznávám, sleduji trendy a žiji život naplno.

Několik let se věnuji tvorbě webů a internetovému marketingu. Marketing mne ovšem zaujal více a to z jednoho prostého důvodu. 

Mé webové stránky byly přehledné s elegantním webdesignem, ale i přes to byla jejich návštěvnost nulová. Bez návštěvníků jsem ze svých kvalitně vypracovaných stránek neměl žádný přínos, proto jsem se pustil do svých prvních marketingových pokusů, které jsem prováděl na vlastních webech a mé výsledky měly stoupající tendenci. Marketing mne zaujal natolik, že jsem se rozhodl vstoupit do světa reklam naplno a pomoci i dalším lidem dostat své weby na oči. Nyní každý den sleduji novinky a hledám efektivní řešení, které weby dostanou na přední pozice ve vyhledávačích. 

Webové prezentace a internetový marketing ale nejsou mé jediné aktivity. Už od svých pěti let se věnuji hokeji a dalším sportům. Ve volném čase s oblibou chodím k vodě na ryby.

 

Sdílejte na sociální sítě:

Co o mě říkají mí klienti

  • Jako spolumajitel hostingové společnosti, mám právo po využití Vaších služeb konstatovat, že jejich úspěšnost je velice příznívá. A proto budeme v těchto kampaních nadále pokračovat.

    Pavel Žižka - Orelsoft.cz
    Jednatel společnosti

Další vyjádření

Najdete mě na Facebooku

Dobrý den, jmenuji se Zdeněk a jsem marketingový poradce na volné noze.
Rád vám pomohu v oblasti internetového marketingu. Můžete mne kontaktovat na e-mailu reruchaz@gmail.com nebo na telefonu 734 816 970.

Zdeněk Řeřucha

Mám více než tři roky zkušeností v internetovém marketingu. Využijte služby které vám vydělají.